FIltry

Kolor

Rozmiar

Cena

SHOW FILTERS

Kolor

Rozmiar

Cena

Obuwie gumowe PVC

Wyposażenie i akcesoria BHP to nie tylko dodatki, jak rękawice czy kaski. Ochrona w miejscach pracy o zwiększonym ryzyku dotyczy również odzieży. Proponujemy obuwie gumowe – m.in. buty filcowe z PCV, które sprawdzą się w ryzykownych, zawodowych sytuacjach. Sprawdź, na jaką ochronę możesz liczyć.

W każdych warunkach, na każdą pogodę

Obuwie gumowe z pewnością sprawdzi się tam, gdzie błoto i woda. Zapewni komfort przez cały dzień pracy, izolując stopę i nogę od nieprzyjemnej wilgoci, m.in. dzięki filcowym wkładkom. Buty zawodowe z PCV zabezpieczają nie tylko przed chłodem czy przemoknięciem. Chronią również przed przedostaniem się na skórę środków chemicznych lub innych, groźnych specyfików. Oleje, smary czy uszkodzenia mechaniczne nie będą zagrażać podczas wykonywania zawodowych obowiązków. Wkładki i podnoski obuwia gumowego są także odporne na przekłucia, uderzenia czy wgniecenia.

Ochrona od zimna

Na miesiące zimowe polecamy nasze buty PCV z filcowymi dodatkami – wkładką oraz wkładem. Zwiększają komfort termiczny. Są idealne dla pań i panów pracujących na zewnątrz niezależnie od temperatury. Chronią od mrozu, śniegu czy wilgoci. Specjalna cholewa zapewnia ciepłochłonność. Tego rodzaju gumowe buty zawodowe nie zsuwają się, przez co woda (np. opadowa) nie dostanie się łatwo do środka. Nie rozciągają się również zbyt łatwo, pozostają dopasowane do stopy użytkownika. Ponadto antypoślizgowa podeszwa kaloszy filcowych zapewnia bezpieczeństwo w niemal każdych warunkach. To istotne szczególnie w miesiącach zimowych, kiedy pogoda potrafi się zmienić z minuty na minutę. Dla pań i panów – tam, gdzie potrzebujesz bezpieczeństwa

Naszym klientom proponujemy buty zawodowe z PCV i damskie, i męskie. Korzystają z nich pracownicy firm budowlanych, rolnicy, wędkarze i nie tylko ze względu na liczne normy, które spełnia nasze obuwie gumowe. Kalosze filcowe i nie tylko będą najlepszą ochroną dla twoich nóg w trudnych warunkach, nie tylko pogodowych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą. Z pewnością uda się dobrać odpowiedni model i kolor – sprawdź nasz bogaty asortyment obuwia PCV.

Szybka realizacja
Towar wysyłamy w ciągu 3 dni
Kupuj bez obaw
14 dni na zwrot, szyfrowane połączenie
Zaufany sklep
5 lat na rynku, oryginalne produkty