FIltry

Kolor

Rozmiar

Cena

SHOW FILTERS

Kolor

Rozmiar

Cena

Trzewiki

Zależy ci na bezpieczeństwu własnym lub swoich pracowników? Chcesz, by odzież, którą używasz w miejscu pracy, zapewniała komfort i ochronę jednocześnie? Wybierz nasze trzewiki robocze – sięgają za kostkę, dzięki czemu zapewniają stabilność podczas wykonywania każdej czynności. Idealne na zimę, wiosnę czy jesień. Poznaj dostępne modele.

Ochrona przed wysoką temperaturą i czynnikami chemicznymi

Nasze trzewiki robocze – zwane również w branży butami bezpiecznymi lub zawodowymi – zapewniają ochronę w każdych warunkach. Wybrane modele posiadają niemetalową wkładką antyprzebiciową. Są jednocześnie antyelektrostatyczne. Podeszwy pozostają odporne na działanie czynników mechanicznych i chemicznych, takich jak olej, benzyna czy rozpuszczalniki. Niwelują odczuwalność ewentualnych nierówności na podłożu. Buty mogą być również narażone na kontakt z wysoką temperaturą. Doskonała wentylacja i wyściółka przeciwpotna sprzyjają zachowaniu higieny podczas wielogodzinnej pracy.

Bezpieczeństwo na nierównym terenie

Trzewiki robocze są wiązane albo zapinane na rzepy lub na klamry – zależy od wariantu. Dobrze trzymają stopę, zapewniając jej stabilność podczas każdego ruchu. Ponadto, kształt czubka podeszwy dodatkowo zabezpiecza użytkownika obuwia przed poślizgiem przy pracach, szczególnie na pochyłych terenach. Ścieranie, przecięcia i pękanie ich nie dotyczą. Mimo wysokiego poziomu eksploatacji pozostają wytrzymałe – zarówno na czynniki atmosferyczne, jak i środowisko pracy, w którym są wykorzystywane.

Bezpieczeństwo i ciepło także podczas mrozów

Trzewiki robocze występują również w wariantach zimowych. Mają dodatkowe ocieplenie, by zapewnić stopom komfort cieplny. Polar lub kożuszek w środku idealnie izolują skórę od niskich temperatur. Podeszwy są antypoślizgowe, co ułatwia poruszanie się po lodzie. Jednocześnie obuwie pozostaje lekkie i nie obciąża użytkownika podczas ruchu.

Zapoznaj się z pełną ofertą – znajdź trzewiki robocze idealne na aktualną porę roku i zapewniające komfort podczas codziennych prac.

Szybka realizacja
Towar wysyłamy w ciągu 3 dni
Kupuj bez obaw
14 dni na zwrot, szyfrowane połączenie
Zaufany sklep
5 lat na rynku, oryginalne produkty