FIltry

Kolor

Rozmiar

Cena

SHOW FILTERS

Kolor

Rozmiar

Cena

Powlekane

Bezpieczeństwo w pracy to nie tylko używanie kasku, lin czy postępowanie zgodnie z obowiązującymi zasadami. Ważna jest również odzież ochronna, w tym rękawice powlekane. Produkt zabezpieczy dłonie zarówno przed uszkodzeniami mechanicznymi, jak i chemicznymi. Jest dostępny w różnych kolorach i rozmiarach, co pozwoli dopasować konkretny model do indywidualnych potrzeb pracownika.

Właściwości naszych produktów

Rękawice powlekane, by mogły być bezpiecznie stosowane w miejscu pracy, muszą spełniać szereg norm i cech. W zależności od typu włókna, którym są powleczone, wyróżniają się innymi właściwościami. Nasze produkty wykonywane są najczęściej z poliestru, włókna szklanego, bazaltowego lub HPPE. Niektóre są również powlekane lateksem. Niezależnie od typu, sprawdzają się w codziennym użytkowaniu. Wszystkie modele są lekkie, dzięki czemu ręce się w nich nie męczą. Niektóre wyróżniają się zmniejszoną potliwością dłoni. Efekt ten uzyskuje się dzięki częściowemu zalaniu materiały spienioną powłoką. Rękawice powlekane w ten sposób przepuszczającą powietrze. Warto zaznaczyć, że szeroki wybór rozmiarów pozwala na idealne dopasowanie elementu ochronnego do dłoni. Ściągacz zapewnia komfort i bezpieczeństwo podczas użytkowania – dodatkowo chroni skórę przed przedostaniem się szkodliwych czynników. Część modeli, zwłaszcza te wykonane z PCV, ma długi mankiet, dzięki czemu ubranie może osiągnąć długość kilkudziesięciu centymetrów.

W jakich sytuacjach warto używać odzieży ochronnej?

Rękawice powlekane, w zależności od typu włókna, chronią przed innymi czynnikami zewnętrznymi. Nasze produkty zapewniają użytkownikom ochronę:

  • od skrajnych temperatur – zarówno niskich, jak i wysokich;
  • podczas produkcji blach lekkich;
  • w przemyśle metalurgicznym, hutnictwie szkła, tłoczeniu blach;
  • w czasie montażu części;
  • w budownictwie oraz przemyśle transportowym;
  • podczas prac mechanicznych i czynności wymagających dobrej chwytności.

Które rękawice będą najlepsze dla ciebie lub twoich pracowników? Sprawdź dostępne modele!

Szybka realizacja
Towar wysyłamy w ciągu 3 dni
Kupuj bez obaw
14 dni na zwrot, szyfrowane połączenie
Zaufany sklep
5 lat na rynku, oryginalne produkty