FIltry

Kolor

Rozmiar

Cena

SHOW FILTERS

Kolor

Rozmiar

Cena

Spodnie

Bezpieczeństwo w trudnych warunkach pracy na budowie czy podczas procesu montażu? To szerokie pojęcie, które obejmuje także strój do wykonywania obowiązków. Spodnie robocze to jeden z elementów odzieży ochronnej. Mają za zadanie zapewniać nie tylko komfort termiczny, ale dzięki elementom odblaskowym chronić pracownika. Typu ogrodniczki, klasyczne, z nogawkami – których potrzebujesz do wykonywania swojej pracy albo dla swojej ekipy?

Klasyczny strój na szelkach

Spodnie robocze typu ogrodniczki są bardzo funkcjonalne. Wytrzymała tkaniny sprawdzi się w każdych warunkach. Miejsca narażone na rozerwanie są wzmocnione dodatkowymi szwami – wszystko w trosce o bezpieczeństwo użytkownika. Ten typ odzieży ochronnej będzie pasował na każdego – istnieje możliwość wyboru jednego z kilkunastu rozmiarów. W dodatku ubranie ma szerokie szelki ze ścisłą gumą, co pozwala na lepsze dopasowanie ogrodniczek do ciała. Materiał nie defasonuje się nawet po wielokrotnym praniu, kolor również nie traci na jakości.

Krótsze spodnie? Wystarczy odpiąć nogawkę!

Spodnie robocze z odpinanymi nogawkami to kolejna z propozycji odzieży ochronnej. Ich zaletą jest możliwość dopasowywania długości do warunków pracy lub czynników atmosferycznych. Podobnie jak ogrodniczki, dzięki wszytej gumce, pozwalają się odpowiednio dopasować do sylwetki. Kilka szwów i specjalne ryglówki zabezpieczają te części materiału, które łatwo uszkodzić. Ogromną zaletą tego modelu jest duża liczba kieszonek, dopasowanych do potrzeb osób pracujących na budowie czy przy montażu. Wielkość przegród w odzieży ochronnej dopasowana jest do konkretnych urządzeń i narzędzi. Kieszonka na młotek, długopis czy telefon ma odpowiedni rozmiar i będzie właściwie chronić akcesoria.

Odzież robocza z elementami odblaskowymi

W naszym asortymencie znajdują się także klasyczne spodnie robocze, sięgające pasa. Podobnie jak inne modele posiadają wzmocnione szwy, liczne kieszenie i materiał odporny na przetarcia. Dodatkowo posiadają elementy odblaskowe.

Zapoznaj się z ofertą odzieży ochronnej, nie tylko spodni roboczych i zadbaj o właściwy strój do pracy w każdych, nawet najbardziej niebezpiecznych warunkach.

Szybka realizacja
Towar wysyłamy w ciągu 3 dni
Kupuj bez obaw
14 dni na zwrot, szyfrowane połączenie
Zaufany sklep
5 lat na rynku, oryginalne produkty